Obserwuj nas:

Metodyka

KOMUNIKACJA - NAJWAŻNIEJSZYM ELEMENTEM ZAJĘĆ W LANGVILL

Nasi słuchacze są efektywnie aktywizowani, rozwijają umiejętności komunikacji, słuchania, pisania oraz czytania ze zrozumieniem. Dzięki metodzie komunikatywnej wypracowujemy w naszych kursantach umiejętność poprawnego reagowania i odnajdywania się w każdej codziennej sytuacji. Ułatwiamy swobodne oraz pewne posługiwanie się językiem obcym, rozumienie tekstów słuchanych oraz czytanych. Pomagamy w poprawnym formułowania krótszych i dłuższych wypowiedzi pisemnych , jak i poznaniu szeregu potrzebnych słów i zwrotów. Nasi lektorzy zadbają o samopoczucie i pewność siebie w używaniu języka obcego.
 

METODY I PROGRAMY NAUCZANIA

Prowadząc zajęcia Langvill wdraża własne programy i metody nauczania. Są one dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego słuchacza. Wzbogacamy je o najnowsze materiały dydaktyczne, multimedia, programy komputerowe. Ponadto, nasza szkoła zapewnia słuchaczom dodatkowe materiały dydaktyczne. Szczególnie zachęcamy do korzystania z naszej biblioteczki, w której dostępne są książki, płyty oraz filmy obcojęzyczne.
 

NASI LEKTORZY ZAPEWNIAJĄ

  •  zajęcia w oparciu o nasze metody i programy nauczania
  •  efektywną i aktywizującą naukę
  •  dużą ilość dodatkowych materiałów dydaktycznych
  •  ciekawość i różnorodność zajęć
  •  gry i zabawy komunikacyjne
  •  miłą atmosferę podczas zajęć
  •  fachową pomoc dydaktyczną
     

Słuchacze Langvill mają możliwość sprawdzić swoje umiejętności językowe podczas spotkań z  Native Speakerem. Ponadto w trakcie obozów językowych w kraju i za granicą, nie tylko nasi kursanci, ale wszyscy zainteresowani mogą przyswajać język obcy ze zwielokrotnioną siłą, w atmosferze zabawy i towarzystwie wykwalifikowanej kadry lektorów oraz opiekunów.